Header photo

2019-07-11

Lekarz warty polecenia - Pan dr n.med. Piotr Stołtny

    Dzisiaj Drogie Panie pragnę Wam przedstawić kolejnego lekarza wartego polecenia. Miałam tą przyjemność poznać Go osobiście i być pod Jego fachową opieką.

Dr n. med. Piotr STOŁTNY, Specjalista ginekolog-położnik, Specjalista ginekologii onkologicznej, Ordynator oddziału ginekologii zachowawczej w  Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu. Pan ordynator pracuje również w MED SILESIA w Zabrzu.

Zajmuje się:

-Diagnostyką i leczeniem chorób narządów płciowych, badania cytologiczne,

- Krioterapią zmian szyjki macicy,

- USG położniczo-ginekologiczne,

- Wykonuje badania dopplerowskie,

- Prowadzeniem ciąży,

- Konsultacje w zakresie ginekologii onkologicznej,

- Kwalifikacje do zabiegów operacyjnych.

 

    Pan dr Piotr Stołtny jest wysokiej klasy fachowcem, który mimo wielu obowiązków w swojej pracy nie zapomina o pacjentce. Wielokrotnie spotykając Go na korytarzu szpitalnym, zawsze można do Niego podejść i porozmawiać. Potrafi rzeczowo wyjaśnić każda nurtującą nas kwestię, a do tego robi to z dużym szacunkiem do pacjentki, ze zrozumieniem, a jak potrzeba, to i z dużym poczuciem humoru. A paniom, które poza umiejętnościami lekarza zwracają uwagę na estetykę, no cóż, powiem tyle- przystojny lekarz, którego bardzo dobrze się słucha ale i też z dużą przyjemnością się na Niego patrzy.

I nie jest to tylko moja opinia, bo przebywając na oddziale prowadzonym przez Pana Ordynatora, większość Pań jest podobnego zdania.

 

    Bo gdy trafimy do szpitala, gdy musimy sobie radzić z chorobą, dobrze jest być zaopiekowaną przez lekarza, który jest nie tylko specjalistą w swojej dziedzinie, który posiada dużo empatii w stosunku do pacjenta, ale przede wszystkim jest Człowiekiem. Taki właśnie jest Pan dr n.med. Piotr Stołtny, który wygrał Plebiscyt: Hipokrates 2018, Ginekolog Roku.

A jeśli zdarzy się Wam być na oddziale u Pana doktora więcej niż jeden raz (i niech powodem tego będzie jedynie zdrowa ciąża) to możecie być pewne, że będzie Was pamiętał, co oczywiście da Wam odczuć w swoim stylu, czyli z uśmiechem i żartem.

 

Jeśli Wy znacie lekarza, który jest godny polecenia, proszę dajcie namiary na Niego, opiszcie swoje doświadczenia, a z przyjemnością je opublikujemy.

Autor artykułu
Beata Izabela Pilarek

Beata Izabela Pilarek

Właścicielka i Redaktor Naczelna portalu jesteskobieta.pl

Beata Izabela Pilarek- Właścicielka i Redaktor Naczelna “Jesteś Kobietą.pl”, socjolog, mówca motywacyjny, ukończyła kurs Racjonalnej Terapii Zachowania, ale przede wszystkim kobieta, która “na własnej skórze” przekonała się jak trudno rozmawiać, znaleźć informacje na... czytaj więcej >

Inne artykuły tego autora
Ból- jak sobie z nim radzić.
Terapia fotodynamiczna wybawienie dla kobiet z chorobami sromu, w tym z nowotworem
Pan/ Pani życia i śmierci.
Sromowa rewolucja
więcej artykułów >