Header photo Trigger

O nas

Jesteś Kobietą jest stroną powstałą z myślą o wszystkich tych kobietach (i nie tylko), które chcą się dowiedzieć jak najwięcej na temat chorób szyjki macicy, macicy oraz sromu, ich leczeniu, higieny sromu, wsparcia psychologicznego dla kobiet dotkniętych nowotworem sromu i szyjki macicy i po operacjach ginekologicznych. Znajdziecie tu również motywację do tego aby wciąż czuć się Kobietą, mimo wszelkich zabiegów i operacji okaleczających.

Bo Jesteś Kobietą każdego dnia.

Chcemy aby było to miejsce, w którym znajdziecie wszelkie odpowiedzi na wszelkie pytania, które krępujecie się zadać, miejsce które zmieni tematy tabu w tematy, o których warto i można rozmawiać.

Tworzac tą stronę, chcemy również "odczarować" słowa, które w jezyku codziennym uważane są za intymne, wstydliwe, których "nie należy" używać w rozmowach. Często przez takie myślenie, wstydzimy się rozmawiać nawet w gronie kobiecym, czy idąc do lekarza.

Strona ma również za zadanie ułatwiać kontakt pomiędzy redakcją JESTEŚ KOBIETĄ, a osobami zainteresowanymi poradą, informacją o specjalistach, produktach dostępnych na rynku itp.

"O mojej kobiecości świadczy moje serce i moja dusza. Nie potrzeba piersi, żeby być kobietą, matką, żoną, siostrą, córką, siostrzenicą, ciotką, babką, matką chrzestną, pisarką, przyjaciółką, kochanką. Ale żeby pełnić te role, trzeba żyć.


Regina Brett"