Header photo Trigger
Infemini- nasz nowy partner 2021-12-13 powrót do listy

Od chwili pojawienia się pierwszej myśli o powstaniu fundacji „JESTEŚ KOBIETĄ. KAŻDEGO DNIA” przyświeca nam cel nadrzędny, jakim jest dbanie o zdrowie intymnej części ciała kobiet jaką jest srom. Pragniemy, aby każda kobieta, która do nas trafi poczuła się zaopiekowana, bezpieczna i mogła powiedzieć, że jest już w miejscu, w którym znajdzie odpowiedź na wszelkie nurtujące ją pytania w zakresie opieki jak i chorób sromu. Przykładamy wielka wagę również do tego, z kim współpracujemy i kto jest przez nas polecany pragnąc, aby idee, jakie nam przyświecają, były też ważną częścią działania naszych partnerów.

I tak właśnie stało się i tym razem :)

Mamy ogromna przyjemność poinformować, że właśnie rozpoczynamy współprace z

Infemini Medi Home

Miejscem przyjaznym kobietom bez względu na wiek, pozycję społeczną, czy status materialny.

Infemini to przychodnia gdzie możecie wykonać szereg badań ginekologicznych i liczyć na wsparcie wielu specjalistów ( dietetyków, radiologów, psychologów, seksuologów), w tym również lekarzy ginekologów posiadających szeroką wiedzę na temat chorób sromu, co dla naszej fundacji jest bardzo ważne.

 

„W Infemini lubimy ludzi i szanujemy siebie nawzajem – nie oceniamy i nie wyrażamy krytyki. Do nas nie przychodzi się na wizyty, ale na spotkanie z drugim człowiekiem – specjalistą, lekarzem, wspólnotą kobiet. Infemini to przestrzeń, w której kobiety mogą czuć się swobodnie i czerpać nieskończoną radość ze swojej kobiecości.”

 

 … I aby każda z Was mogła się tak czuć, jak mówią wyżej przytoczone słowa, Infemini Medi Home każdej z naszych podopiecznych, która przed wizytą użyje jednorazowego hasła dostępnego w naszej fundacji, otrzyma pierwszą wizytę diagnostyczną za DARMO.